Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Souhlasím s podmínkami webové stránky 3gon Positioning s.r.o.

Zeptejte se na produkt

Kontaktujte nás za účelem získání informací o ceně, dostupnosti a detailních vlastnostech tohoto produktu.

Produkt: Zenmuse H20T

Všechna pole jsou povinná

Financování

Kontaktujte nás za účelem získání informací o alternativních zdrojích financování, jako je leasing nebo úvěr.

Produkt: Zenmuse H20T

Všechna pole jsou povinná

Zenmuse H20T

Hybridná štruktúra

Širokouhlý fotoaparát, fotoaparát s rozlíšením 20 MP a hybridným optickým zväčšením, termálny snímač, laserový diaľkomer, trieda ochrany IP44, vysoký rozsah prevádzkových teplôt, aktívna stabilizácia obrazu EIS, nočný režim - to všetko znamená, že môžete vo svojej práci vstúpiť na úplne novú úroveň. Nekompromisné výsledky v snímaní snímok dronov na dosah ruky.

Veľa snímačov v jednej hlave

Vďaka 20 MP optickému zoomu, snímaču tepelného snímania a 12 MP širokouhlému 82,9 ° fotoaparátu, či už z diaľky alebo zblízka, v živých farbách alebo v tepelnom obraze, vám už nikdy nič neunikne. Integrovaný laserový diaľkomer (LRF) meria vzdialenosť k objektu vzdialenému až 1 200 metrov. Získajte výkonný nástroj s inteligentnými funkciami na zdokonalenie schopností priemyselných platforiem DJI.

Intuitívne užívateľské rozhranie

Nové rozhranie umožňuje okamžité prepínanie medzi pozorovaním z fotoaparátu so širokým pozorovacím uhlom, termálnym zobrazením a optickým zväčšením. Pozerajte sa na celý obraz bez toho, aby vám chýbali najmenšie podrobnosti bez ohľadu na to, kde a kedy sa vaša misia koná.

Inteligentný spôsob zhromažďovania údajov

Fotoaparát umožňuje použitie inteligentných režimov, ktoré pohodlne umožňujú detailný zber údajov. Zabudovaný systém AI rozpozná objekt vybraný používateľom, vďaka čomu je možné vykonávať bežné kontroly a monitorovaný objekt bude vždy v strede rámu. V režime širokouhlého fotoaparátu je možné zvoliť oblasť a automaticky nasnímať veľa 20-megapixelových fotografií, ktoré budú správne katalogizované a zhromaždené do ukážky celku vo vysokom rozlíšení.

Inteligentné sledovanie

Vďaka funkcii automatického zväčšenia môžete identifikovať a sledovať a získať v reálnom čase presnú polohu pohybujúcich sa objektov, ako sú vozidlá, ľudia alebo člny. Ak chcete získať geografické súradnice daného objektu, stačí na ne kliknúť na obrazovke a o zvyšok sa postará pokročilý algoritmus.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Monitorujte teplotu v reálnom čase

Môžete sledovať teplotu miest alebo jednotlivých objektov, aby ste eliminovali potenciálne riziká presným čítaním údajov o vzduchu. Tepelný zobrazovací snímač umožňuje meranie teploty v označenom bode. Umožňuje tiež získať informácie o najnižšej, najvyššej a priemernej teplote vo vybranej oblasti.

Inteligentné funkcie termokamery

Zariadenie má množstvo funkcií, ktoré vám pomôžu pri každodennej práci. V aplikácii DJI Pilot môžete povoliť príjem upozornení, keď teplota vybraného objektu prekročí vami zadanú hodnotu. Upravte farby aplikované na infračervený obraz alebo vizualizujte vybrané teplotné rozsahy. Úprava režimu zosilnenia vám navyše dáva možnosť zmeniť rozsah nameraných teplôt. Režim vysokého zisku pokrýva nižší teplotný rozsah, ale je citlivejší na teplotné rozdiely, zatiaľ čo režim nízkeho zisku pokrýva širší teplotný rozsah.

Rádiometrické obrázky R-JPEG

Fotografie nasnímané fotoaparátom Zenmuse H20T sú rádiometrické obrázky vo formáte R-JPEG. Ich importom do nástroja pre tepelnú analýzu DJI môžete merať teplotu a upravovať parametre, ako je emisivita a tepelná reflexia.

Přihlásit se k odběru newsletteru