Pobieranie pliku

Aby pobrać plik należy zapisać się do naszego newslettera. Zostaw mail a będziesz na bieżąco informowany o produkcie

Souhlasím s podmínkami webové stránky 3gon Positioning s.r.o.

Zeptejte se na produkt

Kontaktujte nás za účelem získání informací o ceně, dostupnosti a detailních vlastnostech tohoto produktu.

Produkt: Zenmuse H20

Všechna pole jsou povinná

Financování

Kontaktujte nás za účelem získání informací o alternativních zdrojích financování, jako je leasing nebo úvěr.

Produkt: Zenmuse H20

Všechna pole jsou povinná

Zenmuse H20

Hybridná štruktúra

Širokouhlý fotoaparát, fotoaparát s rozlíšením 20 MP a hybridným optickým zväčšením, termálny snímač, laserový diaľkomer, trieda ochrany IP44, vysoký rozsah prevádzkových teplôt, aktívna stabilizácia obrazu EIS, nočný režim - to všetko znamená, že môžete vo svojej práci vstúpiť na úplne novú úroveň. Nekompromisné výsledky v snímaní snímok dronov na dosah ruky.

Veľa snímačov v jednej hlave

Vďaka 20 MP optickému zoomu, snímaču tepelného snímania a 12 MP širokouhlému 82,9 ° fotoaparátu, či už z diaľky alebo zblízka, v živých farbách alebo v tepelnom obraze, vám už nikdy nič neunikne. Integrovaný laserový diaľkomer (LRF) meria vzdialenosť k objektu vzdialenému až 1 200 metrov. Získajte výkonný nástroj s inteligentnými funkciami na zdokonalenie schopností priemyselných platforiem DJI.

Intuitívne užívateľské rozhranie

Nové rozhranie umožňuje okamžité prepínanie medzi pozorovaním z fotoaparátu so širokým pozorovacím uhlom, termálnym zobrazením a optickým zväčšením. Pozerajte sa na celý obraz bez toho, aby vám chýbali najmenšie podrobnosti bez ohľadu na to, kde a kedy sa vaša misia koná.

Inteligentný spôsob zhromažďovania údajov

Fotoaparát umožňuje použitie inteligentných režimov, ktoré pohodlne umožňujú detailný zber údajov. Zabudovaný systém AI rozpozná objekt vybraný používateľom, vďaka čomu je možné vykonávať bežné kontroly a monitorovaný objekt bude vždy v strede rámu. V režime širokouhlého fotoaparátu je možné zvoliť oblasť a automaticky nasnímať veľa 20-megapixelových fotografií, ktoré budú správne katalogizované a zhromaždené do ukážky celku vo vysokom rozlíšení.

Inteligentné sledovanie

Vďaka funkcii automatického zväčšenia môžete identifikovať a sledovať a získať v reálnom čase presnú polohu pohybujúcich sa objektov, ako sú vozidlá, ľudia alebo člny. Ak chcete získať geografické súradnice daného objektu, stačí na ne kliknúť na obrazovke a o zvyšok sa postará pokročilý algoritmus.

 

 

 

Přihlásit se k odběru newsletteru